Magazin Trčanje

my name necklaceget name necklacename necklacepersonalized name necklacecustom name necklacecustom necklacepersonalized necklacesnecklace with namename plate necklacecustomized name necklace
Proljetni cenerZagrebački proljetni cener 2020 – REZULTATI

Zagrebački proljetni cener 2020 – REZULTATI

10 km
Pos Bib# Athlete Team Pace Gun Time
1. 878 Mario Šiftar 4:13 0:42:12
2. 867 Đulijano Kujundžić 4:13 0:42:19
3. 458 Mario Šporčić TK Maksimir 4:18 0:43:08
4. 461 Tvrtko Petrlić AK Mladost 4:23 0:43:54
5. 166 Bojan Šebrek AK Sljeme 4:32 0:45:23
6. 276 Matija Munjakovic 4:32 0:45:29
7. 898 Darko Štrobilius 4:40 0:46:48
8. 585 Križan Bago Grad Zagreb / Skakavac Trail 4:48 0:48:08
9. 189 Dražen Kaužljar 4:49 0:48:47
10. 146 Boris Stipinović Omega Running Team 4:54 0:49:09
11. 374 Krešo Lang 4:55 0:49:12
12. 261 Robert Papp 4:57 0:49:36
13. 873 Milan Glumac AC Milan 4:58 0:49:44
14. 350 Dražen Medarić 4:59 0:49:49
15. 724 Hrvoje Marin 5:00 0:50:00
16. 821 Sandi Kovačić 5:00 0:50:03
17. 812 Robert Lež 5:02 0:50:21
18. 477 Vedran Hraščanec 5:03 0:50:35
19. 198 Marta Šimunić 5:06 0:51:01
20. 487 Mario Galešić Tele2 5:09 0:51:31
21. 749 Jozefina Bulić AK Sljeme 5:11 0:51:52
22. 439 Diana Lesar Cheerleaders Livi 5:11 0:51:59
23. 248 Ivica Teklić 5:13 0:52:10
24. 199 Daniela Noll CurlyFriendsCRO 5:13 0:52:12
25. 501 Marko Karoglan 5:13 0:52:16
26. 155 Hrvoje Mikulić 5:14 0:52:21
27. 627 Igor Robić Omega Running Team 5:14 0:52:28
28. 676 Josip Fabijanić AK NoGA 5:15 0:52:36
29. 144 Zoran Glavočić 5:16 0:52:46
30. 700 Sandra Činić 5:17 0:52:52
31. 411 Vedran Perić 5:20 0:53:22
32. 879 Ines Balog BSV Ludbreg 5:20 0:53:29
33. 241 Neven Lončarek AK Perpetuum mobile 5:22 0:53:44
34. 715 Edvard Doljak 5:25 0:54:18
35. 897 Nives Šimić 5:26 0:54:28
36. 525 Petar Alilović 5:27 0:54:36
37. 432 Tomislav Jelinić 5:29 0:54:52
38. 474 Tomislav Mahovlić 5:29 0:54:55
39. 156 Jasna Mikulić 5:30 0:55:00
40. 639 Mine Kurtović 5:31 0:55:12
41. 354 Mario Kolonić Perpetuum mobile 5:32 0:55:22
42. 702 Bruno Severec AK Dingo Boys 5:33 0:55:31
43. 832 Robert Mašić AK Maksimir 5:35 0:55:54
44. 451 Blaško Mudifaj 5:35 0:55:59
45. 788 Melita Šurić 5:36 0:56:07
46. 809 Marko Olama 5:37 0:56:11
47. 333 Josipa Ožbolt 5:38 0:56:21
48. 400 Vlatka Gazić Mesek AK Sljeme 5:40 0:56:40
49. 919 Gabrijel Lešić Najjači 5:40 0:56:42
50. 193 Višnja Kovačić 5:40 0:56:42
51. 410 Igor Ivaštanin 5:41 0:56:55
52. 871 Kornelija Belovari BSV Ludbreg 5:46 0:57:48
53. 634 Petra Hajduković 5:47 0:57:51
54. 691 Andrea Pandurić 5:49 0:58:16
55. 899 Josipa Janjac Vojić 5:51 0:58:30
56. 716 Elizabeta Kiršek 5:52 0:58:47
57. 383 Dalibor Bačani 5:52 0:58:47
58. 238 Ante Stipaničev 5:55 0:59:17
59. 445 Filip Truntić FER 5:58 0:59:43
60. 775 Marinko Lovrić AK Maksimir 5:58 0:59:48
61. 289 Luka Hribar 6:00 1:00:03
62. 150 Nadia Sosić Omega Running Team 6:00 1:00:08
63. 224 Dubravka Glumac 6:02 1:00:29
64. 550 Dario Golubić 6:03 1:00:31
65. 188 Antonio Frinčić 6:03 1:00:31
66. 500 Marija Parašilovac Trčaona 6:04 1:00:44
67. 283 Nikola Sulić AK Forca 6:04 1:00:45
68. 841 Tomislav Braniša 6:06 1:01:04
69. 545 Domagoj Jug-Dujaković 6:09 1:01:34
70. 202 Alen Vaksman LaganicaSamo 6:10 1:01:48
71. 828 Tomislav Hadžić CROaction 6:11 1:01:52
72. 450 Vladimira Rimac Omega Running Team 6:13 1:02:12
73. 835 Sunčica Hršak 6:13 1:02:16
74. 777 Lucija Rupnik 6:13 1:02:18
75. 922 Filip Jakopović Omega Running Team 6:13 1:02:19
76. 152 Željko Čep 6:17 1:02:58
77. 405 Petar Ahec 6:17 1:02:58
78. 618 Vedran Džaja 6:18 1:03:02
79. 457 Valentina Šporčić Triatlon klub Maksimir 6:18 1:03:06
80. 553 Sven Stubljar 6:19 1:03:15
81. 443 Tomislav Truntić 6:21 1:03:30
82. 313 Ivor Jurilj AK Vrbovec 6:21 1:03:30
83. 274 Damir Čunčić 6:24 1:04:06
84. 763 Luka Pleša 6:25 1:04:13
85. 666 Tihana Kunštek 6:26 1:04:29
86. 860 Silvio Haramina 6:27 1:04:35
87. 925 Dijana Gredičak 6:28 1:04:40
88. 924 Grozdana Karačić 6:28 1:04:44
89. 178 Zdravko Božinović AK Maksimir 6:33 1:05:35
90. 629 Vedran Danko Udruga Jak Kao Jakov 6:34 1:05:42
91. 406 Luka Stanzl 6:35 1:05:56
92. 208 Hrvoje Brigljević 6:40 1:06:44
93. 125 Ulrich Knüppel AK Martin Dugo Selo 6:41 1:06:54
94. 258 Eleonora Jušta 6:43 1:07:16
95. 104 Ana Kriste Omega Running Team 6:47 1:07:57
96. 610 Dora Raguž 6:49 1:08:13
97. 609 Jana Starić 6:49 1:08:13
98. 401 Ivana Leskovar 6:50 1:08:24
99. 673 Božica Ćosić AK NoGa 6:50 1:08:26
100. 636 Nataša Zuljani 6:52 1:08:47
101. 512 Maja Knepr Šegina Team Bazinga 6:55 1:09:18
102. 781 Martina Klobučar 6:58 1:09:48
103. 124 Karola Knüppel AK Martin Dugo Selo 7:00 1:10:00
104. 688 Ana Periša 7:00 1:10:02
105. 843 Tomislav Markulinčić AK Maksimir 7:04 1:10:43
106. 564 Nikolina Oulovsky AK Fit 7:09 1:11:30
107. 352 Nikolina Petrušić Krajinović 7:10 1:11:47
108. 353 Ivan Krajinović 7:10 1:11:47
109. 620 Martina Mijić 7:12 1:12:05
110. 524 Agneza Glavočić AK Perpetuum mobile 7:14 1:12:25
111. 934 Ivana Sesar 7:17 1:12:57
112. 242 Denisa Rabihić 7:21 1:13:33
113. 706 Mato Krnek AK Fit 7:28 1:14:44
114. 815 Marica Krnek AK Fit 7:28 1:14:46
115. 696 Mia Ivančić Running Team Split 7:29 1:14:56
116. 520 Ana Pavlovic ZTŠ 7:30 1:15:05
117. 766 Maja Rudelic Zadrovic 7:30 1:15:06
118. 605 Marijan Ralašić 7:32 1:15:20
119. 272 Daliborka Čunčić 7:37 1:16:11
120. 418 Renata Smojver AK Križevci 7:37 1:16:14
121. 511 Franjo Šegina Team Bazinga 7:37 1:16:16
122. 243 Milada Rabihić Udruga Sve za nju 7:40 1:16:40
123. 131 Ita Vlahek AK Forca 7:40 1:16:45
124. 710 Dijana Tolić 7:40 1:16:47
125. 565 Petra Peršić 7:40 1:16:48
126. 492 Vedrana Ištuk Tele2 8:36 1:26:05
5 km
Pos Bib# Athlete Team Pace Gun Time
1. 693 Ante Živković AK Dubrovnik 3:22 0:16:54
2. 861 Domagoj Buzjak AK Zabok 3:27 0:17:17
3. 617 Silvio Grđan 3:46 0:18:54
4. 831 Viktor Dilber 3:59 0:19:55
5. 870 Josip Kovačić R.n.ROLL 4:04 0:20:23
6. 498 Ivana Ujević AK Zaprešić 4:05 0:20:28
7. 754 Kristijan Gašparić 4:18 0:21:30
8. 874 Paolo Bulić 4:19 0:21:38
9. 847 Tomislav Ćurić 4:21 0:21:48
10. 219 Nenad Odobašić Babin tim 4:23 0:21:58
11. 846 Bojan Kežman 4:26 0:22:11
12. 506 Jura Šurbat AK Agram 4:30 0:22:30
13. 316 Davor Tkalčić Jarun runners 4:34 0:22:54
14. 876 Rafael Spajić 4:36 0:23:03
15. 296 Arian Rajh TK Petar Zrinski 4:37 0:23:07
16. 495 Maroje Ćuk Omega Running Team 4:37 0:23:09
17. 745 Josip Bičanić 4:45 0:23:47
18. 343 Andreja Vlahović 4:47 0:23:57
19. 402 Anita Husić Omega Running Team 4:49 0:24:05
20. 551 Nikola Rošić Omega Running Team 4:50 0:24:10
21. 895 Robert Relić 4:55 0:24:35
22. 645 Zorana Baranović AK Sljeme 4:57 0:24:45
23. 295 Nikola Ploskonka 4:57 0:24:49
24. 759 Leonard Ratković 4:59 0:24:58
25. 862 Klara Mormil 5:00 0:25:02
26. 868 Jasmin Dizdarević AK Sisak 5:00 0:25:03
27. 662 Nenad Prpić 5:04 0:25:22
28. 232 Henrieta Barbarić 5:04 0:25:24
29. 655 Julio Pirović 5:09 0:25:46
30. 335 Martina Zuzija AK Zaprešić 5:10 0:25:53
31. 328 Tvrtko Kovačević 5:12 0:26:01
32. 201 Igor Dolenec Haurio 5:13 0:26:06
33. 141 Marina Manjkas 5:13 0:26:07
34. 107 Davor Bandov Zgp 5:14 0:26:10
35. 532 Vanja Rodić 5:14 0:26:14
36. 519 Dario Zelić Omega Running Team 5:14 0:26:14
37. 803 Renata Vusilović 5:16 0:26:24
38. 110 Bojan Slaviček Omega Running Team 5:17 0:26:28
39. 280 Goran Markovic AK Sljeme – Merkati 5:17 0:26:28
40. 685 Martina Jambrović 5:18 0:26:30
41. 663 Andrea Grman Fanfani 5:18 0:26:33
42. 147 Marijan Vuksan Omega Running Team 5:19 0:26:36
43. 331 Josip Toth Omega Running Team 5:20 0:26:40
44. 102 Irena Dražić MM Trening 5:20 0:26:40
45. 864 Irena Blažinčić 5:21 0:26:45
46. 646 Marko Samoran 5:22 0:26:53
47. 281 Anamarija Kucljak 5:23 0:26:57
48. 334 Ana Škrlin 5:24 0:27:03
49. 479 Paula Delić 5:25 0:27:07
50. 323 Dario Majdandžić 5:28 0:27:20
51. 530 Marija Erceg 5:29 0:27:26
52. 171 Marko Belov DTW Team 5:29 0:27:29
53. 588 Damir Benc 5:30 0:27:34
54. 329 Mladen Kelava Omega Running Team 5:32 0:27:44
55. 632 Sara Raos 5:33 0:27:47
56. 351 Aiša Muratović Omega Running Team 5:34 0:27:50
57. 497 Kruna Marković AK Fit 5:34 0:27:51
58. 680 Tatiana Pavlin 5:35 0:27:55
59. 412 Sanjin Strukić 5:35 0:27:58
60. 928 Miralem Mrkaljević Omega Running Team 5:36 0:28:01
61. 301 Hrvoje Miličić 5:37 0:28:08
62. 728 Ivan Ložnjak Lolek&Bolek 5:38 0:28:11
63. 164 Marija Čale AK Fit 5:38 0:28:12
64. 574 Majda Lovrić Haggia Omega Running Team 5:39 0:28:15
65. 758 Leon Kepe 5:41 0:28:28
66. 615 Paula Grđan 5:44 0:28:42
67. 163 Nila Jurišić AK Fit 5:45 0:28:46
68. 641 Aurelija Šoštarić Canicross Croatia 5:45 0:28:49
69. 441 Željka Mihalić 5:46 0:28:51
70. 407 Jelena Margić 5:46 0:28:54
71. 839 Dora Raos Omega Running Team 5:49 0:29:09
72. 658 Sonja Dragojević 5:49 0:29:09
73. 322 Ivana Mikolić Žumbići 5:50 0:29:12
74. 780 Marko Šercer cool runners 5:52 0:29:22
75. 174 Mladen Putrić DTW Team 5:52 0:29:24
76. 747 Josip Kljakovic Gaspic AK Forca 5:53 0:29:25
77. 853 Vito Geršak Cool Runners 5:56 0:29:43
78. 801 Petra Merkaš 5:58 0:29:54
79. 756 Kristijan Tenčić 5:59 0:29:59
80. 626 Zvonimir Perkušić Omega Running Team 6:00 0:30:02
81. 340 Irena Prahin Samo svoja 6:01 0:30:07
82. 341 Ivan Prahin Sam svoj majstor 6:01 0:30:08
83. 875 Franjo Bungić 6:01 0:30:09
84. 572 Marijana Markelic Omega Running Team 6:02 0:30:14
85. 349 Dunja Bonacci 6:03 0:30:19
86. 786 Mateja Smoljan Horvatić 6:04 0:30:22
87. 887 Marko 6:06 0:30:31
88. 221 Sandra Štruklec 6:07 0:30:37
89. 212 Emina Kopić Omega Running Team 6:07 0:30:39
90. 682 Nikolina Šparavec 6:09 0:30:47
91. 681 Tomislav Grabar 6:09 0:30:48
92. 502 Ana Bošnjak 6:10 0:30:50
93. 531 Vedrana Pšenica Energypip 6:10 0:30:51
94. 529 Magdalena Lulić 6:10 0:30:51
95. 471 Sara Ritonja 6:12 0:31:01
96. 377 Gordan Majcen 6:14 0:31:14
97. 717 Ema Paljević 6:17 0:31:26
98. 303 Kruno Demeter 6:17 0:31:27
99. 544 Asia Čutura Adidas 6:20 0:31:42
100. 265 Arijana Čamo 6:21 0:31:45
101. 172 Risto Sterjovski DTW Team 6:21 0:31:46
102. 888 Kristijan Kunštek 6:22 0:31:54
103. 637 Žarko Krnjaić 6:24 0:32:01
104. 304 Dinko Vezmar 6:24 0:32:02
105. 393 Franka Bukarica 6:24 0:32:03
106. 394 Josipa Bukarica 6:24 0:32:03
107. 737 Ivana Vučko 6:25 0:32:06
108. 538 Alen Varga 6:25 0:32:09
109. 539 Ana Zidaric 6:25 0:32:09
110. 111 Daniela Drvenkar ViO 6:26 0:32:11
111. 116 Zvjezdana Bačić Trčaona 6:26 0:32:13
112. 287 Nikola Jekić 6:28 0:32:24
113. 153 Domagoj Čep 6:30 0:32:31
114. 684 Danijel Korov 6:30 0:32:33
115. 683 Barbara Korov 6:30 0:32:33
116. 567 Željka Paić Omega Running Team 6:31 0:32:39
117. 330 Ivana Toth Omega Running Team 6:31 0:32:39
118. 568 Nikolina Došen Omega Running Team 6:31 0:32:39
119. 279 Marija Turčić Čukorit 6:35 0:32:57
120. 616 Karla Grđan 6:40 0:33:20
121. 598 Domagoj Trupinić 6:40 0:33:22
122. 599 Martina Oršulić 6:40 0:33:23
123. 507 Renata Punjek Trčaona 6:41 0:33:26
124. 246 Marina Rogulja Omega Running Team 6:43 0:33:35
125. 647 Morana Abramović Vlašić 6:44 0:33:41
126. 480 Vlasta Hržan-Keglević Akademija Trčanja Slavko Petrović 6:44 0:33:44
127. 317 Renata Tkalčić Omega Running Team 6:46 0:33:54
128. 182 Marina Plachtinski Taylor Free spirit 6:48 0:34:00
129. 921 Danijela Marijanović AK Vrbovec 6:49 0:34:07
130. 429 Željko Knezović 6:52 0:34:22
131. 668 Stjepan Klarić Omega Running Team 6:55 0:34:39
132. 428 Nada Aweja OxyGen02 6:56 0:34:40
133. 117 Sandra Matić Trčaona 6:56 0:34:41
134. 573 Renata Ožegović Omega Running Team 6:56 0:34:43
135. 669 Nina Mihelić Klarić Omega Running Team 6:57 0:34:47
136. 397 Snjezana Ivcic 6:59 0:34:56
137. 396 Nina Ivanović AK Sljeme 6:59 0:34:58
138. 310 Daniela Savinovski 7:00 0:35:01
139. 162 Tanja Gudek AK fit 7:00 0:35:01
140. 769 Sanja Sić Zagorščak 7:00 0:35:02
141. 298 Matko Vukmanović 7:01 0:35:06
142. 168 Igor Lučić DTW Team 7:01 0:35:08
143. 770 Marija Kišić 7:02 0:35:14
144. 197 Uranela Đekanović Omega Running Team 7:03 0:35:19
145. 408 Kristina Saratlija 7:04 0:35:24
146. 256 Mario Pušec 7:05 0:35:25
147. 270 Tajana Gros Omega Running Team 7:05 0:35:28
148. 372 Ivana Ilišević Trčaona 7:07 0:35:35
149. 592 Maja Gojak 7:09 0:35:49
150. 593 Vladimir Gojak 7:10 0:35:50
151. 315 Andrea Biruš Jusufhodžić Omega Running Team 7:10 0:35:54
152. 570 Tanja Goja Omega Running Team 7:11 0:35:59
153. 926 Ana Karadakić Omega Running Team 7:15 0:36:18
154. 336 Maja Đermić Omega Running Team 7:16 0:36:23
155. 222 Tatjana Šolaja 7:18 0:36:30
156. 220 Ana Odobašić Babin Tim 7:18 0:36:30
157. 670 Anja Pećnik AK Sljeme 7:18 0:36:31
158. 559 Ivana Grgić Božić MM trening 7:18 0:36:34
159. 142 Andrea Trbuljak Trčaona 7:20 0:36:40
160. 419 Dijana Miličević PK Posejdon 7:20 0:36:43
161. 814 Marijana Fiket Trčaona 7:21 0:36:46
162. 825 Simona Szel 7:21 0:36:47
163. 583 Ruth Anna Rudić 7:27 0:37:17
164. 805 Tajana Lambert 7:28 0:37:24
165. 654 Lovro Pirović 7:30 0:37:34
166. 473 Gordana Graberec DVD Hrebinec 7:32 0:37:40
167. 209 Ines Pretić Trčaona 7:36 0:38:02
168. 790 Marina Cundekovic 7:36 0:38:04
169. 381 Dora Tuškan 7:37 0:38:07
170. 582 Lucija Ključević 7:41 0:38:25
171. 195 Ana Tomičić 7:49 0:39:05
172. 690 Ana Stojanović 7:52 0:39:20
173. 302 Martina Žućak Škola trčanja Mrazović 7:52 0:39:23
174. 483 Bojan Pretić Tele2 7:53 0:39:27
175. 540 Anja Rosić 7:23 0:39:30
176. 278 Nela Katić Novačić 7:57 0:39:45
177. 145 Lia Fioranti Omega Running Team 7:57 0:39:49
178. 257 Sanja Frlan 7:59 0:39:59
179. 579 Lana Bunjevac 8:00 0:40:00
180. 151 Silva Čep 8:00 0:40:02
181. 275 Ana Maria Mihinica Srnice 8:10 0:40:50
182. 591 Josipa Havidić 8:12 0:41:02
183. 391 Gordana Tabain Trčaona 8:23 0:41:56
184. 426 Goran Ševo 8:26 0:42:10
185. 427 Ines Meštrović 8:26 0:42:10
186. 327 Anamarija Lugović 8:36 0:43:01
187. 196 Jasna Roy Sabolić MM Trening 8:41 0:43:26
188. 638 Ivona Krnjaić 8:43 0:43:38
189. 581 Željka Ključević 8:57 0:44:47
190. 584 Brigita Holenda 8:57 0:44:48
191. 103 Marina Čulina Omega Running Team 9:01 0:45:06
192. 933 Dunja Truntić FER 9:11 0:45:56
193. 442 Ivana Solić Trdić 10:01 0:50:08
194. 580 Jadranka Božić 10:01 0:50:08
195. 268 Sandra Pavlović 11:29 0:57:26
Štafete
Pos Bib# Athlete Gun Time
1. 985 Bezimeni 0:53:48
2. 976 Runnero 0:54:25
3. 974 Ru&Fun&Beer 0:55:00
4. 971 Međimurci 0:55:51
5. 980 Charlie Running Team 0:58:04
6. 981 Pecnik 0:58:26
7. 987 Horvat 0:58:48
8. 969 Sk.RUNners 1:00:28
9. 970 Šamec 1:02:00
10. 973 Pipi&Coki 1:07:53

Kontakt

Magazin TRČANJE

Gajeva 1 (Hotel Dubrovnik), Zagreb

01/4666083

[email protected]

Impresum

Nakladnik: Europa Media Marketing
Glavni urednik: Neven Miladin
Marketing:
Sanja Miladin 091/9730656
Valentina Đureković Sertić 091/7884194
Ana Pukljak 091/7957444

CJENIK oglasnog prostora

COOKIES

Kako bi posjet ovoj web stranici bio što ugodniji i praktičniji, ova web stranica sprema na vaše računalo određenu količinu informacija. Posjetom i korištenjem ove web stranice pristajete na upotrebu kolačića (cookies) koje je moguće i blokirati. Nakon toga ćete i dalje moći pregledavati web stranicu, ali vam neke mogućnosti neće biti dostupne. Opširnije

Back to Top